Page 4 - Naših prvih 50 godina škole.doc
P. 4
Djelovanje škole prepoznato je i izvan granica naše države pa nam u školu dolaze učitelji, ravnatelji i školski savjetnici iz Velike Britanije, Francuske i s područja Jugoistočne Europe kako bi pratili naš rad. Za tako predano djelovanje stižu i pohvale i nagrade: 2010. godine – o djelovanju škole Hrvatski školski muzej postavlja veliku izložbu Škola Voltino – škola vedrine 2011. godine – nagrada skupštine grada Zagreba za Naj akciju 2011. godine – priznanje za Najljepši školski vrt 2013. godine – škola postiže i zlatni status među eko školama Ne zaostaju ni sportaši, pa je 2012. godine muška košarkaška ekipa osvojila prvenstvo Zagreba. *** Iako materijala za nizanje uspjeha ima još, sad ćemo stati. Treba, naime, nešto ostaviti i za slijedeća desetljeća i za slijedeći godišnjak. A ti Školo, budi i dalje izvor znanja i vedrine svima onima čije školsko vrijeme tek dolazi!!!
   1   2   3   4   5   6   7   8   9