MEĐUNARODNA EKO ŠKOLA

NA PROMOCIJI KNJIGE "MALA VRTLARICA"

Knjižara Arkadija / ŠKOLSKA KNJIGA na Trgu bana Josipa Jelačića 14, proslavila je svoj prvi rođendan. Dio rođen-danskog slavlja bili smo i mi, učenici i učiteljice OŠ Voltino. 21. studenog 2013. uz promociju knjige „Mala vrtlarica“ Kornelije Benyovsky Šoštarić i kćeri Barbare skupina učenika Malih ekologa osjetila je na trenutak čari vrtlarenja.

Započeli smo ugodnim druženjem u uvijek ugodnonom ambijentu Arkadije. Drage vrtlarice Kornelija i Barbara, čitajući djelove „Male vrtlarice“, uvodile su nas u zeleni svijet vrtlarenja. Za kraj je svaki učenik, uz pomoć gospođe Kornelije i male vrtlarice Barbare, zasijao svoju salatu koju je s radošću ponio doma. Zahvaljujemo svim djelatnicima KNJIŽARE ARKADIJA , gospođi Korneliji Benyovsky Šoštarić i maloj vrtlarici Barbari na predivnom druženju, za svaki osmijeh na našim licima, veselje i radost koju smo doživjeli toga dana. Veselimo se budućoj suradnji i šaljemo vam zelene pozdrave.

učiteljice Anamarija Čorko i Romana Kutlača