MEĐUNARODNA EKO ŠKOLA

MINI MATEMATIČKA LIGA
I ove školske godine naša škola sudjeluje u projektu pod nazivom MINI MATEMATIČKA LIGA.
Uz učenike 6. razreda škole Voltino, natjecali su se i učenici osnovnih škola Nikole Tesle, Prečko i Alojzija Stepinca.

8. studenog u prostorima naše škole održano je prvo kolo. Individualno nadmetanje bilo je, kao i prošle godine, matematičko, dok se grupno natjecanje odvijalo u dvorani za tjelesni odgoj.
Profesori tjelesnog odgoja naše škole pripremili su zanimljiv poligon na kojem je najbrži bio učenik Gordan Bjelica (OŠ Alojzija Stepinca) te je za svoj razred osvojio teglu ljubičica.

U prilogu se nalaze zadaci i rješenja pojedinačnog natjecanja na kojem su se najuspješnijima pokazali ANA DEKANIĆ, PETRA SUMAN, JULIAN VUKIĆ, ROBERT ŠAMARINEC i GORDAN BJELICA te osvojili 10, 8, 6, 4 i 2 boda, dok su učenici TIN CVRLJE, NIKOLA KRAMARIĆ, IVAN JOSIP JURIČ, JOSIP MARJANOVIĆ, GRETA MARINOVIĆ, MARIO ORAIĆ, JAKOV DROBNJAK, LEONARDA ŠIMIĆ, VIKTORIJA VUČKOVIĆ SOKOVIĆ, DAVOR ŠPANIĆ, MATEA BUDINSKI, LUKA VUKOJA, REA JAKŠIĆ, LOVRO KOVAČIĆ, LUCIJA JURIĆ, LOVRO GOJČETA, FRAN BUŠIĆ, FRAN BELAC, MARTA SVJETLIČIĆ, NIKA RAKUŠA, PATRIK KUKIĆ, KARLO JURIĆ i JOSIP ŠKRELJ osvojili po 1 bod.

Hvala svim učiteljima i učenicima na sudjelovanju.
Veselimo se novom kolu, kojemu će domaćin biti škola Nikole Tesle.