MEĐUNARODNA EKO ŠKOLA

DOGAĐANJA ZA VRIJEME ZIMSKIH PRAZNIKA
(klikni na fotografiju za web album)

Za vrijeme zimskih praznika mnogi su se učenici naše škole odlučili uključiti u raznolike radionice koje su za njih osmislile i provodile njihove učiteljice i učitelji.

Nekolicina je otkrivala indijsko pismo uz prof. Moranu Strahiju.

Profesorice Branka Vukadinović, Maja Burazin, Marina Capan i Gordana Barišić Lazar su s učenicima izradile maštovite ukrase za božićno drvce.

S prof. Zdenkom Mićanovićem su osmaši uživali igrajući košarku, što im se vrlo svidjelo pa su dolazili svakodnevno. Naše su odbojkašice vrijedno trenirale s trenerom Ninom.

Učiteljice Jasminka Čupić, Anamarija Čorko, Romana Kutlača i Sanja Žagmeštar igrale su se s djevojčicama tradicijske igre a zatim napravile modni butik.

Svoju kreativnost u izradi origamija i predmeta od gline učenicima su prenijele prof. Maja Sučević, Nikolina Bekić i Nedjeljka Golubić.

Učiteljica Štefica Horvat osmislila je zanimljivu likovnu radionicu.

Profesori Goran Cindrić i Vlatka Hrkać su s osmašima organizirali turnir u igranju kartaške igre –bele te turnir u stolnom tenisu gdje im se pridružila i pedagoginja Iva Grčić.

Našu je školu posjetilo i mnoštvo vrtićanaca iz DV Zvončić, njih čak 92 s odgajateljicama u sklopu projekta „Sportski vrtić u školi“. S njima su vježbale,trčale , skakale i zabavljale se učiteljice Eleonora Lerotić Juriša , Ksenija Gluhak , Brankica Bečirević i prof. Ljiljana Hanžek.

Vrijedni matematičari pripremali su se za natjecanje s profesoricama Gordanom Gojmerac Dekanić i Vlatkom Hrkać.

Učiteljice Nevenka Dimač i Ivana Matešić radile su kreativno s učenicima „od smeća do cvijeća“.
S vjeroučiteljicom Tatjanom Purić učenici su bojom oslikavali učionicu fizike.

Prof. Ivona Pintar poučavala je sviranje klavijatura.

Jedno je sigurno, svi su učenici bili zadovoljni što su na koristan i zanimljiv način ,u poznatom i ugodnom okruženju škole proveli dio praznika!

[na vrh stranice]