U ADVENTSKOM OZRAČJU
Dan po dan, tjedan po tjedan, mjesec po mjesec i već smo došli do kraja kalendarske godine.Vrijeme je uređenja doma, izrade unikatnih ukrasa za bor i poklona najmilijima. A što sami izradimo neprocjenjivo je i srcu drago. Upravo sve to boravkaši su pod vodstvom voditeljica – učiteljica i mame Irene izrađivali na ADVENTSKOJ RADIONICI 27.11.2014. u prostoru naše škole. Druženje je bilo radno i opušteno uz božićne pjesme koje su dale poseban „štih“ radionici. Vuna, kuglice, vjenčići, papiri, mašne, staklenke, kvačice, ljepila, papirnati tanjuri, lampioni, nema čega nije bilo na našim stolovima. Naše ručice su radile, radile i radile. Radionicu je posjetio Djed Božićnjak koji je pohvalio naš rad. Sve što smo izradili poklonit ćemo ZADRUZI VOLTINO koja će naše radove prodavati na BOŽIĆNOM SAJMU. Svoje znanje u izradi ukrasa i poklona učenici će podijeliti sa svojim roditeljima, bakama i djedovima.
(kilni na sliku za prezentaciju)
Na kraju ove adventske priče zahvaljujemo mami Ireni koja nam je pokazala i pomogla u izradi papirnatih lampiona.
Zahvaljujemo i Vama dragi roditelji koji ste nam poslali razne materijale za ovu radionicu.
Hvala svim vrijednim učenicima i strpljivim učiteljicama.
Adventsko ozračje obasjalo je našu školu, neka obasja i Vaše domove.
Učenici i učiteljice PB-a