VRTIĆANCI U NAŠOJ ŠKOLI
(klikni na fotografiju za web album)

11.02.2015. Dan otvorenih vrata. Već tradicionalno otvaramo vrata naše škole za buduće prvašiće i njihove roditelje. Za većinu djece i roditelje prvi susret sa školom. Zato im svake godine priredimo iznenađenje. Više za one malene nego za odrasle.

Dok su roditelji sudjelovali u informativnom djelu: predavanje školske liječnice, stručne službe i učiteljica, prezentacije o našoj školi, pripremi djece za prvi razred i o radu u PB-u, budući prvašići su uživali u plesu, fotografiranju, crtanju i lutkarskoj predstavi.

(klikni na fotografiju za web album)

Šest dana kasnije, ponovno druženje, ali samo s malenima. 17.02 2015. dan za pamćenje, kako vrtićancima tako i našim učenicima, učiteljima i pedagoškoj službi. Sve je započelo u jutarnjim satima.

Naši maskirani vrtićanci "tulumarili" su u dvorani pod vodstvom DJ-a. Na maskiranom tulumu bili su i naši učenici i učitelji od 1.do 3. razreda . Maske su predstavljene u revijalnom tonu, a za kraj, bomboni su bili više nego slatki. U poslijepodnevnim satima vrtićance su dočekali učenici i učiteljice 4. razreda i boravkaši.

Za dobrodošlicu 4. razredi su "čagali" i recitirali na pozornici, 1.b je pjevao i plesao, a Kazalište sjena je imalo svoj prikaz. Vrtićanci su na pozornici pokazali svoje maske, a oni malo hrabriji su čak zapjevali i zaplesali.

U nastavku druženja vrtićanci su uz pomoć učenika 3. razreda i svojih teta izradili svoje čarobne štapiće. Mi malo "veći" imali smo " papirnati izazov". Trebalo je napraviti haljinu za kraljicu ili kralja uporabivši što više novinskog papira.

Jesmo li u tome uspjeli prosudite sami pogledavši album fotografija s druženja. Tako smo svi zajedno još jednom sudjelovali u projektu koji je usmjeren na dobrobit škole i lokalne zajednice.

Do sljedećeg druženja srdačan pozdrav šalju Vam učenici i učitelji OŠ Voltino