NAGRADA UČENICIMA ZA NJABOLJI PROJEKT
(klikni za povećanje)
Učenici prvih razreda produženog boravka i Mali likovnjaci sudjelovali su, prošle školske godine, na natječaju Hrvatskih voda pod nazivom "Najmlađi za vode hrvatske 2014." Njihove su uspješne likovne radove, učiteljice Nevenka Dimač i Ivana Matešić, uobličile u kalendar za 2015. godinu. Edukativni kalendar osvojio je nagradu koja im je uručena povodom 138.godišnjice Hrvatskih voda.
(klikni na fotografiju za web album)
Nagrada im je uručena na Svjetski dan voda 08.09.2014. Tako su naši vrijedni đaci lijepo započeli školsku godinu. Za svoje vrijedne ručice svaki je učenik dobio prigodnu majicu i dvije slikovnice ( Život uz rijeku – POPLAVE, Dajana Ljubičić: Vodač iliti Vodohodač). Zahvaljujemo se svim sudionicima na predanom radu i želimo im puno takvih uspjeha.
Učiteljice Ivana i Nevenka
(poglledajte nagrađeni rad klikom na sliku iznad)