SVIBANJSKE AKTIVNOSTI BORAVKAŠA
(klikni na fotografiju za web album)

Ponedjeljak je u produženim boravcima vrlo često dan za akciju. U ponedjeljak 11.05. obilježili smo Dan Sunca, Dan vatrogasaca i Dan tjelesne aktivnosti. Kao i uvijek bilo je veselo, živahno i bučno. Uz Dan Sunca odigrali smo igre "Trčimo za Suncem" i "Sunce iza oblaka se krije". Uz Svjetski dan vatrogasaca intervjuirali smo gospodina Marka Majdandžića voditelja "Malih vatrogasaca" u našoj školi i odigrali igru "Dobro pazi, vatru ugasi!"

Tjelovježbom u skupinama pod vodstvom prvašića obilježili smo Dan tjelesne aktivnosti i za kraj odigrali štafetnu igru "Tko će prije napisati..."

25.05., naravno ponedjeljak mirisao je na jagode, banane, kruške, jabuke, kivi, naranče... Nije teško pogoditi da se obilježavao VOĆNI DAN. Dok su neki razmišljali i promišljali o jagodama u VOĆNOM KVIZU ZNANJA, drugi su omotani pregačama s kapicama na glavi čistili jagode za marmeladu i pripremali VOĆNU POSLASTICU-VOĆNU SALATU. Jer nema slađeg od osvježenja nakon "teškog" rada. Za kraj svi učenici nacrtali su svoje omiljeno voće koje smo zalijepili na VOĆNI GRAFIKON i tako saznali da je JAGODA NAJ VOĆE učenika PRODUŽENIH BORAVAKA.

Zahvaljujući gospođi Azri i Ivanu koji su nam skuhali marmeladu od jagoda sutradan su naši obrazi bili crveni a kriška kruha zamamno je mirisala.
Zahvaljujemo svim roditeljima koji su nam omogućili da naš VOĆNI DAN bude pun mirisa i slasnih voćnih zalogaja.

Učenici i učiteljice produženih boravaka