JABUKIJADA
(klikni na fotografiju za web album)

Kažu da je jabuka voće znanja…
Zato smo mi odlučili posebnim načinom, tu kraljicu voća, proslaviti te igre s jabukama u našoj školi organizirati.
Sunčan, topao jesenski dan nas je poslužio i u njemu smo uživali, jer svi smo bili spremni da bi se s jabukama kroz stare, zaboravljene dječje igre poigrali.
Učenici su imali zadatke u kojima je trebalo mirnu ruku imati, ali isto tako i što brže jabuku prijatelju predati.
Berba jabuka se na igralištu sportski odvijala dok se košara jednom po jednom jabukom punila.
Najljepši dio je ipak bio ples s jabukama gdje su učenici zavidne plesne korake pokazali, a pritom se i dobro nasmijali.
Završili smo sa starom dječjom igrom u kojoj su krumpir i kukuruz bili glavni glumci, dečki su ih sakupljali u košarama i davali ih najbližoj djevojčici.
Nismo ni na zdravu stranu našeg druženja zaboravili - učenici su hruskav i ukusan čips od jabuka napravili i tim uvijek poučnim načinom sušenja jabuka, se zabavili!

I ne zaboravite - Jedna jabuka na dan, doktor iz kuće van!