NAŠI UČENICI NA 5. SIMPOZIJU "ŠKOLSKI SPORT"

I ove školske godine, točnije 29.10.2016. (subota) učenici naše Univerzalne sportske škole, njih 11-ero: 2 djevojčice i 9 dječaka sudjelovali su kao demonstratori na 5. simpoziju – ŠKOLSKI SPORT u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza, Kineziološkog fakulteta i Agencije za odgoj i obrazovanje.
Njihova demonstracija bila je vezana uz modul Univerzalne sportske škole s predavačima Ljiljanom Hanžek, prof. TZK naše škole koja ujedno je i voditelj Univerzalne sportske škole u OŠ Voltino te s predavačima Stjepanom Crnokićem prof. TZK i Vedranom Stoisavljevićem prof. TZK na temu načini i pristupi vježbanju te testovi Univerzalne sportske škole.

Zahvaljujemo se od srca našim demonstratorima i njihovim roditeljima na pomoći i suradnji te učiteljici Kseniji kao suradniku.
Foto i video zapisi govore više od riječi, pogledajte i uživajte kao što smo i mi.

Pripremile i uredile:
Ljiljana Hanžek,i Ksenija Gluhak