VIP PARTNER KAUFLANDA

S posebnim veseljem i ponosom objavljujem da je naša škola na Kauflandovu natječaju tijekom proljeća odabrana kao kao "škola VIP partner Kauflanda - prodajni centar u Zagrebačkoj ulici"!!!!!

To znači da će ta Kauflandova podružnica školi svaki tjedan tijekom školske godine 2017./2018. donirati 100 kg voća i povrća prema danas potpisanom ugovoru!

Osnovni je moto ovakve suradnje promoviranje zdravog načina prehrane kod djece školske dobi.

Zahvaljujem svim učenicima, učiteljima i roditeljima koji su pomogli u ostvarenju ovog projekta, a osobito zahvaljujem trgovačkom lancu "Kaufland - prodajni centar Zagrebačka ulica" na ovakvom obliku suradnje koji doprinosi kvaliteti školske prehrane naših učenika!

Ravnateljica škole Jasna Horvat