Header image
  DOGAĐANJA ::

Radovi u školi i školskom okolišu tijekom ljetnog odmora učenika

Sve nas je u školi prije početka ljetnog odmora razveselila obavijest Gradskog ureda za obrazovanje da će tijekom srpnja i kolovoza vrijedne ruke majstora sanirati podove na hodnicima i galerijama iznad sportskih dvorana na katu školske zgrade te ih obući u novo ruho.

Stare, derutne i polomljene vinas pločice zamijenjene su tako novim keramičkim pločicama, stubišta su polirana i zaštićena protukliznim gumenim trakama.

Vijeće gradske četvrti Trešnjevka sjever i Mjesni odbor Ante Starčević, tijekom srpnja su najavili da će dotrajalu aluminijsku stijenu na ulazu škole zamijeniti novom. To je i učinjeno pa Škola tako sada ponosno otvara svoja nova vrata.

Djelatnici Zrinjevca-Zagrebački holding na poziv Škole su obrezali brojna stabla u školskom dvorištu, a stara i bolesna srušili te će na njihovu mjestu posaditi nove mlade sadnice.
Osnovna škola Voltino tako pomlađena i dotjerana dočekuje svoje učenike na početku nove školske godine!
Ravnateljica škole Jasna Horvat, prof.