Header image
  DOGAĐANJA ::

Volontiramo...

Učiteljica Maja Poljski je s učenicima predstavljala našu školu i školski volonterski klub na svečanoj dodjeli VOLONTERSKOG OSKARA u organizaciji Volonterskog centra Zagreb.
Svečanost se održala 30.11.2018.s početkom u 14 sati u Starogradskoj vijećnici. Učenici su mogli čuti različite doživljaje i istinite priče volontera od kojih su tri izabrane kao najbolje.

S Volonterskim centrom Zagreb škola ima odličnu suradnju te za ovu školsku godinu planiramo brojne humanitarne akcije.
Evo gdje smo od početka šk.god.već vrijedno volontirali:

• Prijatelji životinja škole (4.b/8.a) i Udruga SOS CAT... održano predavanje učenicima koji su prikupljali hranu i potrepštine za mace iz azila
  • Istovar pribora za nezbrinutu djecu - Udruga Mali zmaj (7.a/8.a)
  • Uređenje aule škole, školskog vrta 2 i krojačke radionice Lopoč-učenici, djelatnici škole, roditelji, bake i djedovi te studenti SKAC Palma poznatiji kao "72 SATA BEZ KOMPROMISA"
  • Prikupljanje i pakiranje prehrambenih i higijenskih potrepština za potrebite, te snimanje emisije HTV "LUKA I PRIJATELJI" na temu aktivizma (2.c/3.a/7.a)
  • Dan starijih osoba - 7. međugeneracijsko druženje (PB/7.a/8.a)

Ravnnateljica škole, Jasna Horvat, prof.