INDEX  ::

SVE O PRODUŽENOM BORAVKU

Produženi boravak je kvalitetno osmišljen boravak djece u školi koji se ostvaruje tijekom dana od 7 do 17 sati. U vrijeme boravka u školi učenicima je uz svladavanje nastavnog programa organizirano vrijeme za odmor i igru, obroke, odmor na zraku, kreativno provođenje slobodnog vremena, učenje i ponavljanje te rad na zadaći. Važno je naglasiti da učenici sve školske obveze ispunjavaju u školi, a svoje torbe i radne materijale odnose petkom na uvid roditeljima. Učenici su sve vrijeme boravka u školi pod stalnim nadzorom učitelja.
Više o probudenom boravku možete saznati ako na svoje računalo preuzmete pdf dokument o boravku.

Što su Školske novine napisale o našem produženom boravku, pogledajte: ovdje.

Kako su osmislili svoj časopis učenici i učitelji produženog boravka možete vidjeti ovdje...