Page 9 - Kurikulum OŠ Voltino 2017./2018.
P. 9

EVALUACIJA (na temelju sljedećih objektivnih rezultata)   Izlaganje fotografija putem školskih panoa, na WEB  stranici škole, izrada prezentacija i foto kolaža na  kompjutoru, vlastiti foto zapisi, video zapisi, audio zapisi;  razredni video zapisi i audio zapisi, izložba u auli škole uz  Posjet izložbama i radionicama vezanim uz sadržaje  projekta  u mjestu stanovanja i izvan njega.

Dan škole.

JEZIČNO-KOMUNIKACIJSKO PODRUČJE   CILJ AKTIVNOSTI   Cilj je da učenik bude suvremen, kako da pravilno rabi  medije u svoju korist, razumije medije, razvija svoje  kritičko mišljenje, razvija ukus i obranu od manipulacije;  razvija učeničku kritičnost i stvaralaštvo, stvara opću  kulturu, širi vidike, toleranciju i obrazovanje.  Stjecanje znanja i vještina u uporabi fotoaparata i video  kamere, upoznati dijelove fotografskog aparata i video  kamere, uporaba

TROŠKOVNIK   Foto aparat,   kamera, program   na računalu za   izradu animiranog   filma, papir za   printanje, toneri,   LCD projektor,   laptop, prazni CD –   i i DVD - i, kaseta   za kameru.   Foto aparat,   kamera, mikrofon   za računalo,   program za   snimanje audio   zapisa  na   računalu, program   za izradu   animiranog filma na   računalu, papir za   printanje, toner,   LCD projektor,   laptop, košuljice za   papire, instalacije   za izložbu

NOSITELJ/I      Učenici 2.c   razreda.      Vanjski   suradnici:   Književnici,   ilustratori,   djelatnici   Nastavnog   zavoda za javno   zdravstvo  Dr.   Andrija Štampar,    animatori,   djelatnici Muzeja   suvremene   umjetnosti   Odgovorni za   projekt:   Ksenija Gluhak,   učitelj savjetnik   Romana   Kutlača, učitelj   savjetnik   Učenici 2.c   razreda.   Suradnici:   Barbara Zore,   fotografkinja   Roditelji 2.c.

VRIJEME   (DAN/SAT)                       Tijekom školske   godine, kada smo   svi zajedno i PB i   učenici jutarnje   nastave.   Svaki pon; 5. sat.

NAZIV AKTIVNOSTI                         RAZREDNI   PROJEKT:   IZ STAROG ŠTIHA   U NOVO RUHO
   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14