Drage učenice i učenici, poštovani roditelji,

Prije svega svima vam se od srca ZAHVALJUJEMO mi učitelji i djelatnici OŠ Voltino na razumijevanju, suradnji, podršci, pohvalama, prijedlozima i strpljenju vezano uz našu Nastavu na daljinu koja je započela 16.3.2020. godine.

U samom početku bilo je problema koje smo rješavali kako su se pojavljivali, no polako smo ušli u jedan dobar ritam. Nažalost vikend koji nam je slijedio nije nikoga od VAS i NAS pripremio na šok, strah, tjeskobu…
Svi smo zajedno u mislima jedni uz druge, svi smo otvoreni za bilo koji oblik pomoći, svi smo ovdje da izdržimo i najgore.

Kontaktirajte nas - svoje razrednike, učitelje, stručnu službu, ravnateljicu za bilo što je potrebno kako bismo mogli normalno živjeti, družiti se, učiti on line.
I tome će u jednom trenutku doći kraj. Do tada vas i virtualno pozdravljamo.

Od srca, djelatnici OŠ Voltino