GRAD ZAGREB
KLASA: 110-02/19-01/13
URBROJ: 251-197-19-10
Zagreb, 13.11.2019.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 22.10.2019. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Voltino, za radno mjesto učitelja matematike, na određeno, nepuno radno vrijeme (20 sati tjedno) objavljuje

2. POZIV NA RAZGOVOR/INTERVJU

Razgovor/ intervju će se održati dana 19.11.2019. godine, s početkom u 15 sati, u Osnovnoj školi Voltino, Zagreb, Vinkovačka 1, u učionici br. 28 (1. kat zgrade)

Na intervju se poziva sljedeći kandidat:

Redni broj Kandidat
1 Marijana J.

Ako kandidat ne pristupi razgovoru s Povjerenstvom u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak razgovora, ne smatra se kandidatom/kinjom natječaja.

Nakon utvrđivanja identiteta kandidata, Povjerenstvo u razgovoru s kandidatom utvrđuje znanja, sposobnosti i vještine, interese, motivaciju kandidata za rad u Školi, predstavljanje, samopouzdanje i nastup.
Kandidatu koji pristupe intervjuu osigurava se jednako vrijeme (15 minuta).

Svaki član Povjerenstva za svakog kandidata vrednuje rezultat razgovora (intervjua) bodovima od 1 do 5 bodova, prema vlastitoj procjeni. Maksimalan broj bodova koje kandidat može ostvariti na razgovoru (intervjuu) s Povjerenstvom je 120.
Smatra se da je kandidat zadovoljio na razgovoru (intervjuu) ako je ostvario najmanje 50% bodova od ukupnog broja bodova svih članova Povjerenstva odnosno ako je ostvario najmanje 60 bodova.
Ravnatelj zadržava pravo sudjelovanja na intervjuima.

Sadržaj i pravni izvori vrednovanja kandidata objavljeni su istovremeno sa objavom natječaja na mrežnoj stranici Škole i uključuju:

1. Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine br. 112/2010, 82/2019)
  2. Odluka o donošenju kurikuluma za nastavni predmet Matematike za osnovne škole i gimnazije u Republici Hrvatskoj (Narodne novine, broj 7/19.).
  3. Nastavni plan i program za osnovnu Školu (Narodne novine br. 102/2006.) - nastavni predmet: matematika

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA