GRAD ZAGREB
KLASA: 110-02/21-01/17
URBROJ: 251-197-21-7
Zagreb, 20.5.2021.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata za natječaj objavljen dana 6.5.2021. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavod za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Voltino, za radno mjesto Učitelj/ica likovne kulture – rad na određeno, puno radno vrijeme (40 sati tjedno), zamjena objavljuje

POZIV NA RAZGOVOR/INTERVJU

Razgovor (intervju) održat će u ponedjeljak, 31. svibnja 2021. godine u Osnovnoj školi Voltino, Zagreb, Vinkovačka 1, (prizemlje zgrade, sjeverni ulaz u školu, učionica 4)

Na razgovor se pozivaju sljedeći kandidati:

Redni broj Inicijali godina rođenja/zaporka vrijeme razgovora
1 M.D. (r. 1990.) 16.00 sati
2 V.D. (r. 1990.) 16.20 sati
3 Hrviii 16.40 sati
4 M.F. (r. 1991.) 17.00 sati

Ako kandidat/kandidatkinja koji ne pristupi razgovoru s Povjerenstvom u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak razgovora, ne smatra se kandidatom/kandidatkinjom natječaja.

Nakon utvrđivanja identiteta kandidatom/kandidatkinjom, Povjerenstvo u razgovoru s kandidatom/kandidatkinjom utvrđuje znanja, sposobnosti i vještine, interese, motivaciju kandidata za rad u Školi, predstavljanje, samopouzdanje i nastup.
Vrijeme razgovora sa svakim kandidatom je 15 minuta. Svaki član Povjerenstva za svakog kandidata vrednuje rezultat intervjua bodovima od 1 do 5 bodova, prema vlastitoj procjeni.
Smatra se da je kandidat zadovoljio na razgovoru (intervjuu) ako je ostvario najmanje 50% bodova od ukupnog broja bodova svih članova Povjerenstva. Maksimalan broj bodova koje kandidat može ostvariti na razgovoru (intervjuu) s Povjerenstvom je 120.
Ravnatelj zadržava pravo sudjelovanja na intervjuima.

Nakon provedenog razgovora (intervjua) Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata prema ukupnom broju bodova ostvarenih na testiranju i intervjuu.

Poziv na razgovor (intervju) objavljen je dana 21.5.2021. godine na mrežnoj stranici Osnovne škole Voltino.

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA