Informacije za roditelje

u školskoj godini 2018./2019.

Prezime i ime učiteljice / učitelja Turnus 5. i 7. od 08:00 Turnus 6. i 8. od 08:00
Balaban Miljenko utorak 9:50 - 10:35 utorak 19:05 - 19:50
Barišić Lazar Gordana srijeda 16:40 - 17:25 srijeda 9:50 - 10:35
Bečirević Brankica srijeda 17:00 - 17:45 srijeda 10:45 - 11:20
Bekić Nikolina srijeda 10.45 - 11.30 srijeda 17.30 - 18.15
Brekalo Ana petak 10.45 - 11.30 petak 17.30 - 18 - 15
Burazin Maja utorak 17.00 - 17.45 srijeda 10.45 - 11.30
Capan Obranović Marina srijeda 9.50 - 10.35 ponedjeljak 16.30 - 17.15
Cindrić Goran utorak 17.00 - 18.00 petak 8.45 - 9.35
Crneković Snježana ponedjeljak 11.35 - 12.20 srijeda 16.45 - 17.45
Čorko Anamarija srijeda 15:45 - 16:30 srijeda 15:45 - 16:30
Čupić Jasminka ponedjeljak 16:30 - 17:30 ponedjeljak 10:45 - 11:30
Dimač Nevenka srijeda 16.00 - 17:00 srijeda 16.00 - 17:00
Drugčević Tihomir petak 11.35 - 12.20 četvrtak 16.45 - 17.30
Ferić Ivona ponedjeljak 11:30 - 12:25 srijeda 16:45 - 17:45
Rudež Barbara ponedjeljak 10:45 - 11:30 utorak 16:15 - 17:15
Gojmerac Dekanić Gordana petak 9:50 - 10:35 četvrtak 17:15 - 18:00
Golubić Nedjeljka utorak 11:30 - 12:15 četvrtak 16,30 -17,15
Hanžek Ljiljana petak 17,30 - 18,15 četvrtak 10,40 - 11,30
Hrkać Vlatka četvrtak 18.30-19.15 četvrtak 10.45-11.30
Husković Mireta utorak 10.45-11.30 utorak 16.30-17.30
Jagar Mateja srijeda 18:00-18:45 ponedjeljak 10.45 - 11.30
Juriša Lerotić Eleonora utorak 9:50-10:30 utorak 17:00-18:00
Jurišić-Uravić Iva utorak 17:00-17:45 petak 11:35 - 12:20
Krapanić Daria utorak 16,00 - 17,00 utorak 16,00 - 17,00
Kutlača Romana utorak 15:45 -16:45 utorak 16:15- 17:15
Marković Antonija četvrtak 10:45 - 11:30 srijeda 16:15 - 17:00
Matešić Ivana utorak 9:50 - 10:35 srijeda 16:30 - 17:30
Milković Marina srijeda 8:50 - 9:35 srijeda 16:30 - 17:30
Ostojić Slavica ponedjeljak od 17:00 - 18:00 ponedjeljek od 9:50 - 10:35
Papić Radojka utorak 16:45 - 17:30 petak 12:20 - 13:10
Pejić Ivica utorak 16:40 - 17:25 srijeda 8:50 - 9:35
Perković Jelena ponedjeljak 10:45 - 11:30 četvrtak 16:40 - 17:25
Pintar Ivona utorak 11:30 - 12:15 petak 16:30 - 17:15
Poljski Maja srijeda 16.00 - 17:00 srijeda 16.00 - 17:00
Pupovac Saša petak 09:50 - 10.30 četvrtak 17:25 -18:00
Purić Tatjana utorak od 9:50 do 10:35 utorak od 16:40 do 17:25
Samohod Rohini Daniela ponedjeljak 16:00 - 17:00 srijeda 16:30 -17:30
Strahija Morana srijeda 17:15 do 18:00 srijeda 9:50 - 10:35
Sučević Maja četvrtak 10:45 - 11:30 srijeda 17:30 -18:15
Šarić Stipo četvrtak 8:00 - 8:45 ponedjeljak 16:40 - 17:25
Šivak Mario ponedjeljak 16:30 - 17:30 pon. i sri. 2 velika odmora
Vukadinović Branka utorak 17:30 - 18:20 ponedjeljak 12:25 - 13:10
Žagmeštar Sanja ponedjeljak 16:30 - 17:30 ponedjeljak 10:45 - 11:30
Pedagoginja: Grčić Iva svaki četvrtak od 16 do 18 svaki petak od 10 do 12
Defektolog – logoped: Martinović Marina svaki četvrtak od 16 do 18 svaki petak od 10 do 12
Ravnateljica: Gluhak Ksenija utorak od 12:00 do 19:00 utorak od 12:00 do 19:00