INFORMACIJE ZA RODITELJE U ŠKOLSKOJ GODINI 2017/2018.
  Prezime i ime učitelja/ učiteljice Turnus 5. i 7.  od 08:00 Turnus 6. i 8. od 08:00
1 Balaban Miljenko utorak od 12,25 do 13,10 petak od 19,15 do 20,00
2 Barišić Lazar Gordana četvrtak od 16,00 do 17,00 ponedjeljak od 10,45 do 11,30
3 Bečirević Brankica srijeda od 17,30 do 18,15 utorak od 17,30 do 18,15
4 Bekić Nikolina  ponedjeljak od 12,25 do 13,10 utorak od od 17,30 do 18,15
5 Burazin Maja utorak od 17,00 do ,17,45 srijeda od od 8,50 do 09.35
6 Capan Obranović Marina ponedjeljak od od 16,30 do 17,15 srijeda odj od 11,35 do 12,20
7 Cindrić Goran utorak od od 17,00 do 18,00 ponedjeljak od 11,35 do 12,20
8 Crneković Snježana petak od 12,25 do 13,00 srijeda odj 16,15 do 17,30
9 Čorko Anamarija utorak od 16,15 do  17,00 utorak od 16,15 do  17,00
10 Čupić Jasminka ponedjeljak od 17,00 do 18,00 srijeda od 09,50 do 10,35
11 Dimač Nevenka srijeda odj 16,00 do 17,00 srijeda odj 16,00 do 17,00
12 Drugčević Tihomir četvrtak od 17,30 do 18,15 petak od 10,45 do 11,30
13 Ferić Ivona utorak od 16,40 do 17,25 ponedjeljak od 11,35 do 12,20
14 Gluhak Ksenija utorak od 16,00 do 17,00 ponedjeljak od 10,45 do 11,30
15 Gojmerac-Dekanić Gordana ponedjeljak od 10,45 do 11,30 ponedjeljak od 17,00 do 17,45
16 Golubić Nedjeljka utorak od 09,50 do 10,35 utorak od 13,20 do 14,05
17 Hanžek Ljiljana petak od 17,30 do 18,15 četvrtak od 11,35 do 12,20
18 Hrkać Vlatka četvrtak od 18,20 do 19,05 četvrtak od 12,25 do 13,10
19 Husković Mireta četvrtak od 10,40 do 11,25 srijeda odj 17,00 do 17,45
20 Jagar Mateja petak od 10,45 do 11,30 utorak od 17,00 do 17,45
21 Juriša Lerotić Eleonora utorak od 8,00 do 08,45 utorak od 16,30 do 17,15
22 Jurišić-Uravić Iva utorak od 16,00 do 17,00 petak od 08,50 do 09,35
23 Krapanić Daria utorak od 16,00 do 17,00 utorak od 16,00 do 17,00
24 Kutlača Romana utorak od 16,00 do 17,00 utorak od 16,00 do 17,00
25 Matešić Ivana četvrtak od 08,50 do 09,35 utorak od 17,00 do 18,00
26 Milković Marina petak od 10,45 do 11,30 utorak od 17,00 do 18,00
27 Ostojić Slavica utorak od 11,35 do 12,15 ponedjeljak od 17,00 do 18,00
28 Papić Radojka srijeda od 12,20 do 13,10 utorak od 17,00 do 17,45
29 Pejić Ivica utorak od 11,35 do 12,20 četvrtak od 17,00 do 17,45
30 Perdija Ivanka ponedjeljak od 16,40 do 17,25 četvrtak od 08,50 do 09,35
31 Perković Jelena srijeda odj 16,40 do 17,25 ponedjeljak od 09,50 do 10,35
32 Peternac Dragica četvrtak od 09,45 do 10,30 četvrtak od 16,45 do 17,30
33 Pierobon Šikman Ivona utorak od 16,15 do 17,00 utorak od 16,15 do 17,00
34 Pintar Ivona srijeda od 16,35 do 17,20 ponedjeljak od 09,50 do 10,35
35 Poljski Maja utorak od 16,15 do 17,00 utorak od 16,15 do 17,00
36 Pupovac Saša petak od od 09,50 do 10,35 četvrtak od od 16,40 do 17,25
37 Purić Tatjana utorak od 10,45 do 11,25  utorak od 16,40 do 17,25
38 Strahija Morana utorak od 10,35 do 11,30 srijeda od 17,00 do 17,45
39 Sučević Maja srijeda odj 17,30 do 18,15 srijeda odj 10,45 do 11,30
40 Šarić Stipo petak od 09,50 do 10,35 četvrtak od 15,50 do 16,30
41 Šivak Mario ponedjeljak od 17,30 do 18,15 ponedjeljak od 12,25 do 13,10
42 Vukadinović Branka srijeda od 11,35 do 12,20 utorak od 19,00 do 19,45
43 Žagmeštar Sanja ponedjeljak od 17,00 do 18,00 ponedjeljak od 10,45 do 11,30
44 Pedagoginja Iva Grčić  primanje roditelja:  četvrtak od 16,00 do 18,00; petak od 10,00 do 12,00 (svaki)
45 Defektolog – logoped Marina Martinović: četvrtak od 16 do 18; petak od 10,00 do 12,00 (svaki)
46 Ravnateljica: Jasna Horvat - primanje roditelja: utorak od 12,00 do 19,00 (svaki)