INFORMACIJE ZA RODITELJE U ŠKOLSKOJ GODINI 2018/2019.
  Prezime i ime učitelja/ učiteljice Turnus 5. i 7.  od 08:00 Turnus 6. i 8. od 08:00
1 Balaban Miljenko utorak 9,50-10,35 utorak 19,05-19,50
2 Barišić Lazar Gordana srijeda 16:40 - 17:25 srijeda 9:50 - 10:35
3 Bečirević Brankica srijeda 17,00 -17,45 srijeda 10,45 -11,20
4 Bekić Nikolina  srijeda 10.45-11.30 srijeda 17.30-18.15
5 Brekalo Ana petak 10.45 - 11.30 petak 17.30 - 18-15
6 Burazin Maja utorak 17.00 - 17.45 srijeda 10.45 - 11.30
7 Capan Obranović Marina srijeda, 9.50 - 10.35 ponedjeljak, 16.30 - 17.15
8 Cindrić Goran utorak  17.00-18.00 petak  8.45- 9.35
9 Crneković Snježana ponedjeljak,11.35 - 12.20 srijeda 16.45 - 17.45
10 Čorko Anamarija srijeda 15:45 - 16:30 srijeda 15:45 - 16:30
11 Čupić Jasminka ponedjeljak 16,30-17,30 ponedjeljak 10,45-11,30
12 Dimač Nevenka srijeda 16.00-17:00 srijeda 16.00-17:00
13 Drugčević Tihomir petak 11.35 -12.20 četvrtak 16.45-17.30
14 Ferić Ivona  ponedjeljak 11:30-12:25 srijeda 16:45-17:45
15 Gluhak Ksenija ponedjeljak 10:45 -11:30 utorak 16:15-17:15
16 Gojmerac Dekanić Gordana  petak 9:50-10:35  četvrtak 17:15-18:00 
17 Golubić Nedjeljka utorak 11:30-12:15 četvrtak 16,30 -17,15
18 Hanžek Ljiljana petak 17,30 - 18,15 četvrtak 10,40 - 11,30
19 Hrkać Vlatka četvrtak 18.30-19.15 četvrtak 10.45-11.30
20 Husković Mireta utorak 10.45-11.30 utorak 16.30-17.30
21 Jagar Mateja srijeda 18:00-18:45 ponedjeljak 10.45 - 11.30
22 Juriša Lerotić Eleonora utorak 9:50-10:30 utorak 17:00-18:00
23 Jurišić-Uravić Iva utorak 17:00-17:45 petak 11:35 - 12:20
24 Krapanić Daria utorak 16,00 - 17,00 utorak 16,00 - 17,00
25 Kutlača Romana utorak 15:45 -16:45 utorak 16:15- 17:15
26 Marković Antonija četvrtak 10:45 - 11:30 srijeda 16:15 - 17:00 
27 Matešić Ivana utorak 9:50 - 10:35 srijeda 16:30 - 17:30
28 Milković Marina srijeda 8:50 - 9:35 srijeda 16:30 - 17:30
29 Ostojić Slavica ponedjeljak od 17h-18 h ponedjeljek  od 9:50 - 10:35
30 Papić Radojka utorak 16.45 - 17.30 petak 12.20 - 13.10
31 Pejić Ivica utorak,16,40-17,25 srijeda,8,50-9,35
32 Perković Jelena ponedjeljak 10:45-11:30  četvrtak 16:40-17:25
33 Pintar Ivona utorak 11:30-12:15 petak 16:30-17:15
34 Poljski Maja srijeda 16.00-17:00 srijeda 16.00-17:00
35 Pupovac Saša petak 09,50-10.30 četvrtak 17,25 -18,00
36 Purić Tatjana utorak od 9 i 50 do 10 i 35 utorak od 16 i 40 do 17 i 25
37 Samohod Rohini Daniela ponedjeljak 16,00 -17,00 srijeda 16,30 -17,30
38 Strahija Morana srijeda 17:15 do 18:00 srijeda 9:50 - 10:35
39 Sučević Maja 10.45 -11.30 ( četvrtak) 17.30 -18.15 ( srijeda)
40 Šarić Stipo 8:00-8:45 (četvrtak) 16:40-17:25 (ponedjeljak)
41 Šivak Mario ponedjeljak  16 30-17 30  pon. i  sri 2 velika odmora
42 Vukadinović Branka utorak 17.30 - 18.20 ponedjeljak 12.25 - 13.10
43 Žagmeštar Sanja ponedjeljak  16.30 - 17. 30 ponedjeljak 10.45 - 11.30
44 Pedagoginja Iva Grčić  primanje roditelja:  četvrtak od 16,00 do 18,00; petak od 10,00 do 12,00 (svaki)
45 Defektolog – logoped Marina Martinović: primanje roditelja: četvrtak od 16 do 18; petak od 10,00 do 12,00 (svaki)
46 Ravnateljica: Jasna Horvat - primanje roditelja: utorak od 12,00 do 19,00 (svaki)