PROJEKTI  ::

POSADILI SMO NOVE VOĆKE U DVORIŠTU ŠKOLE
Prethodna Auto/Stop Naredna

Nakon terenske nastave prvih razreda na plantaži jabuka „Ivković“ i razgovora s gospodinom Franom Ivkovićem dogovorili smo suradnju naše škole i Voćarskog centra „Ivković“.

Voćarski centar „Ivković“ donirao nam je 15 novih sadnica jabuka. Bili smo vrlo veseli i započeli detaljne pripreme za jesensku sadnju. Očistili smo voćnjak od suhog lišća i iskopali „kanal“ za sadnju. 25.11. 2008. posjetio nas je gospodin Ivković i uz njegovo stručno vodstvo započeli smo sadnju novih sadnica.

Ovaj je događaj popratio i Hrvatski radio pa će o njemu biti govora u emisiji SLUŠAJ KAKO ZEMLJA DIŠE. Učenici sada s još više žara brinu o našem voćnjaku. Posebno su uspješni u sušenju jabuka i pripremanju „jabučnog čipsa“.

Cijela je škola ponosna na našeg novog „kuma“ – Voćarski centar „Ivković“.