IZLOŽBA "KALENDAR 2015."
(klinki na fotografiju za web album)
Učenici prvih razreda produženog boravka i Mali likovnjaci sudjelovali su, prošle školske godine, na natječaju Hrvatskih voda pod nazivom "Najmlađi za vode hrvatske 2014." Njihove smo uspješne likovne radove, učiteljica Nevenka Dimač i Ivana Matešić, uobličile u kalendar za 2015. godinu. Edukativni kalendar osvojio je nagradu koja nam je uručena povodom 138.godišnjice Hrvatskih voda. Nagrada nam je uručena na Svjetski dan voda 08.09.2014. Zahvaljujući Knjižnici Voltino, i knjižničarkama Mariji i Jasminki, kalendar ste mogli vidjeti na izložbi od 19.01 do 16.02. u izlogu Knjižnice Voltino.
Izložbu je popratila i radionica Mjerenje vremena, koju su pripremile naše drage knjižničarke.
Koliko godina ima mjeseci, zašto se izmjenjuju godišnja doba, koliko traje jedan dan? Učenici 2.c razreda i 2.ab produženog boravka pokušali su odgovoriti na ova i još mnogobrojna pitanja o protjecanju vremena na radionici u Knjižnici Voltino. Poslušali su i priču iz slikovnice "Tomov vremeplov" od minute do godine koju su zatim ilustrirali i ilustracijama ukrasili pano knjižnice.
Veliko hvala Knjižnici Voltino i knjižničarkama Mariji i Jasminki na svim dosadašnjim i budućim suradnjama i druženjima.

Učenici i učiteljice Nevenka i Ivana