Božićni sajam učeničke zadruge Voltino i školska priredba
22.12.2015. je u ulaznom atriju škole održan 2. božićni sajam učeničke zadruge Voltino. Obilježila ga je bogata ponuda božićnih ukrasa, čestitki, snjegovića, anđela, medenjaka,nakita, prekrasnih heklanih uradaka ali i ljekovitog i začinskog bilja, prirodne kozmetike i raznih ukrasnih i uporabnih predmeta.
U radosnom predblagdanskom okruženju su se izložbeni štandovi malih i nešto većih zadrugara brzo praznili! Učenici zadrugari i učitelji voditelji zadruge svima zahvaljuju na sudjelovanju!

Nakon sajma je na pozornici škole krenula još jedna bajkovita božićna priča koju su vrijedno uvježbali učenici, učitelji pa i pokoji roditelj naše škole. U blagdansko raspoloženje uveo nas je prof. Baltazar koji je u Baltazargradu imao pune ruke posla s Djedom Božićnjakom koji se putem zajedno s poklonima izgubio. Puno veselih božićnih melodija u izvedbi naših učenika i učitelja nagovijestilo je dolazak tako nam svima dragih blagdana!