TIHI PROMATRAČI SA ZAGREBAČKIH ULICA
Učenici 1. a razreda s učiteljicama Jasminkom Čupić i Nevenkom Dimač sudjelovali su u projektu Maske, s temom Tihi promatrači sa zagrebačkih pročelja.
Za projekt su izradili maske sova, a fotografkinja projekta izradila je fotografije koje su bile izložene u Muzeju grada Zagreba od 11.12.2015. do 10.01.2016.
Nagrađeni su drugom nagradom od strane stručnog žirija u sastavu: Tomislav Buntak, Miljenko Gregl, Barbara Šarić, Tomislav Vuković i Vesna Leiner. Organizatori projekta su Centar za kulturu i informacije Maksimir i Muzej grada Zagreba a projekt je zaživio 2000. godine. Naša škola sudjeluje od samih početaka. Svi sudionici su dobili zahvalnice, a za nagradu učenici 1. a dobili su zanimljivu i edukativnu kartu svijeta koja će zasigurno potaknuti njihovu znatiželju.
Učenicima 1. a i njihovim učiteljicama Jasminki, Nevenki, Ivoni i Dariji čestitamo na nagradi!!!