SIGURNOST U PROMETU
Na kraju prošle školske godine mali su filatelisti 2.ab produženog boravka učiteljice Nevenke Dimač sudjelovali na likovnom natječaju "Sigurnost u prometu" Hrvatske pošte. Pobjednički motiv za prigodnu poštansku marku "Sigurnost u prometu" nacrtala je Ema Harčević, 4. razred, OŠ „Braća Ribar“ iz Sisak.
Radovi naših malih filatelista Patricka Mauznera, Sofije Mitrović i Darija Ivrlača izabrani su kao uspješniji između 900 pristiglih radova iz 200 škola. Oni su 8. rujna 2015. u pratnji ravnateljice Jasne Horvat, naših prijatelja Željke i Ivana Librića te učiteljice Nevenke Dimač, prisustvovali promociji pobjedničke marke. Tom prilikom upoznali su Emu i saznali sve o centru 112. Bilo je tu i mnoštvo poklona za njihov trud. Osobito veseo trenutak bio je kad je u dvoranu ušao Marko Markica. Obećao je da će nas posjetiti u školi na našim radionicama filatelije koje jedva čekamo.