U HRVATSKOM SABORU
sabor
(klikni na fotografiju za web album)

22.10.2015. u hrvatskom Saboru je posebnom svečanošću obilježeno 70 godina djelovanja Ujedinjenih naroda. Predstavljeni su ciljevi održivog razvoja do 2020.godine. Poseban osvrt pripremljen je na djelovanje različitih udruga koje propagiraju održiv razvoj, a naša škola pozvana je da predstavi svoje djelovanje na tom području. Učiteljica Eleonora Juriša Lerotić, ravnateljica Jasna Horvat i predstavnica roditelja 4.b, gđa Sandra Vicković povele su u Sabor dvadesetak učenika od prvog do osmog razreda koji su dostojno predstavili školu Voltino.
Govorili su o sedam godina suradnje na projektu ŠKOLE ZA AFRIKU u organizaciji UNICEFA, o suradnji s udrugom Ozana, školskom voćnjaku i učeničkoj zadruzi.