NA IZVANUČIONIČNOJ NASTAVI 28.10.2016
Učenici 6.a i 6.b razreda posjetili su dvorac Trakoščan, u sklopu svoje izvanučioničke nastave. Tijekom obilaska dvorca, u pratnji stručnog vodiča, učenici su upoznali povijest dvorca te kako su ljudi živjeli u srednjem vijeku. Također, obišli su okolicu dvorca i upoznali se s njegovim prirodnim ljepotama.
Nakon obilaska, učenici su imali zadatak ispuniti radni listić vezan uz dvorac Trakoščan. Neke od učeničkih radova mogu se vidjeti u prilogu.

Učenici osmih razreda posjetili su Krašić, mjesto gdje je boravio kardinal Alojzije Stepinac, zavičajni muzej u Ozlju i HE Munjara u Ozlju. Film je napravio Tony Pinčetić, učenik 8.c razreda.

Učenici petih razreda posjetili su dvorac Lužnica. Što su tamo radili i kako im je bilo pogledajte ako kliknete na fotografiju iznad teksta.