Međunarodno natjecanje KLOKAN BEZ GRANICA
Međunarodno natjecanje KLOKAN BEZ GRANICA ove se godine u našoj školi održalo 22.3.2018.
U Hrvatskoj je istovremeno sudjelovalo 545 osnovnih škola te mnoge osnovne i srednje škole diljem svijeta.

Iz naše škole je u natjecanju sudjelovalo 79 učenika od 2. do 8. razreda, od čega je 57 učenika iz razredne, a 22 učenika iz predmetne nastave. Za odličnu organizaciju i provedbu natjecanja bila je zadužena učiteljica Vlatka Hrkać.
Rezultati natjecanja objavljeni su 2.5.2018. te smo iznimno ponosni na uspjeh koji su naši učenici na natjecanju ostvarili!!!

Učenik 3.a razreda LUKAS BALBINO u kategoriji Leptirići (učenici 3. razreda) rangiran je kao prvi s maksimalnim brojem bodova što je zaista izvrstan uspjeh! Čestitamo!!!!
Osim toga, još se naših učenika plasiralo među 10% najboljih u Hrvatskoj za što će biti prigodno nagrađeni.

To su, prema kategorijama:
Pčelice (2.razred) - Mia Damjanović i Klara Miličić
Leptirići (3.razred) - Frane Vujasinović i Lovro Crnarić
Ecolier (4.i 5.razred) - Zvonimir Jalšovec, Marko Čović i Jana Merkaš
Benjamin (6.i 7.razred) - Franjo Krešimir Jalšovec, Zdeslav Nikola Jalšovec, Paula Polanšćak, Anja Vicković, Marta Kozina, Renato Krpan i Luka Manenica
Cadet (8.razred) - Ira Domjanović

Svim učenicima koji su sudjelovali a osobito onima koji su pokazali zavidno znanje matematike čestitam i želim puno uspjeha na sljedećem natjecanju!!!

Ravnateljica škole Jasna Horvat, prof.