SURADNJA S OBRTNIČKOM ŠKOLOM
Učenička zadruga Voltino ove školske godine ostvaruje lijepu suradnju kroz školske projekte s Obrtničkom školom za osobne usluge Zagreb.

Frizerima i kozmetičarima te škole poklonili smo povodom Europskog tjedna vještina, koji je s učenicima posjetila voditeljica zadruge učiteljica Anamarija Čorko, kreativne i nadasve korisne torbice za radni materijal koje su nastale u radionici učeničke zadruge. Oni su se odužili posudivši nam za naš školski projekt "Čuvari tradicije i baštine" lutku s tradicionalnom frizurom koja je krasila Kućicu moje bake izloženu u predvorju škole.

Voditeljica učeničke zadruge Voltino je zatim s ravnateljicom škole posjetila krajem travnja 2018. Dan Obrtničke škole za osobne usluge, povodom kojeg je obilježeno 70 godina postojanja i rada te škole.

Uzvratno su frizeri, kozmetičari i fotografi te škole zajedno sa profesoricama posjetili Dan osnovne škole Voltino gdje su uređivali naše male manekene i fotoaparatom bilježili događanja u školi taj dan.

Želja nam je ovu suradnju nastaviti i proširiti na obostrano zadovoljstvo i korist.
Ravnateljica škole Jasna Horvat, prof.