VOLONTERSKE AKTIVNOSTI UČENIKA 3. a,b (PB)
11.5.2018. su učenici 3.a,b/PB sudjelovali u svojoj petoj volonterskoj aktivnosti u ovoj školskoj godini s učiteljicom Nevenkom Dimač. U vremenu od 9:45 do 12:15 družili su se, već tradicionalno, s korisnicima Drugog doma Gaj. Sa svojim veeeelikim prijateljima zajedno su vježbali, pjevali im i plesali, a za kraj posadili su Cvjetne instalacije kišobran.

U završnoj volonterskoj aktivnosti Volonterskog kluba Ruka dobrote priključila im se učiteljica Jasminka Čupić s nekoliko učenika 3.a. Zahvaljujemo joj na zajedničkom druženju i nadamo se budućim volonterskim aktivnostima s našim sada već pravim volonterima.

Sve aktivnosti desile su se u suradnji sa socijalnom radnicom Ivanom Marušić koja se pobrinula da svaka naša aktivnost završi slatko/slanim domjenkom. Hvala joj na tome! Tijekom sadnje cvijeća imali smo vremena dati i intervju novinarki Radija Sljeme Miji Majić. Što je napisala o nama možete pročitati na slijedećem linku

Nevenka Dimač