Header image
  DOGAĐANJA ::

72 SATA BEZ KOMPROMISA

Već tri godine traje uspješna suradnja OŠ Voltino i volonterske akcije mladih "72 sata bez kompromisa" kojom nastojimo dio po dio škole urediti i učiniti pristupačnijim svim korisnicima školskog prostora.

2016. je zahvaljujući takvoj suradnji uređen prostor koji koriste učenici produženog boravka.
2017. smo zajedno uredili zapušteni tavan škole i preobrazili ga u kreativnu radionicu Učeničke zadruge škole.

19.10.2018 volonterima studentima pridružili su se učenici, učitelji i roditelji - članovi Volonterskog kluba škole te se vrijedno radilo na tri školska prostora - ulazna aula škole (uređivanje velikih panoa, bojenje drvene Kućice naših baka, bojenje stola i panoa), radionica učeničke zadruge (pripremanje prikupljene odjeće za donaciju potrebitima, uređenje prostora) i eko vrt 2 (jesensko orezivanje, čišćenje kompostera, uređenje).

Zahvaljujem svim malim i velikim vrijednim rukama koje su svoje slobodno vrijeme i trud darivale Školi!

Ravnateljica škole: Jasna Horvat, prof.