Uspjeh naših učenika na natjecanjima iz matematike

Osobita nam je čast pohvaliti učenike naše škole koji su i ove godine, kao i prijašnjih godina, bili izuzetno uspješni na svim natjecanjima iz matematike na kojima su sudjelovali.

Naši osmaši Renato Krpan, Franjo Krešimir Jalšovec i Zdeslav Nikola Jalšovec plasirali su se među 25 najuspješnijih učenika u svojoj generaciji, a Renato i Franjo čak među njih 18 te su pozvani na HJMO (Hrvatsku juniorsku matematičku olimpijadu) u organizaciji Hrvatskog matematičkog društva, što će im biti nagrada s obzirom da se ove godine nažalost neće organizirati Državno natjecanje na koje bi inače bili pozvani.
Tijekom ove godine naši su učenici sudjelovali i na natjecanju MAT liga u konkurenciji parova osmaša na kojem su Franjo i Zdeslav osvojili prvo, a Anja Vicković i Renato 5. mjesto u konkurenciji 152 para.

Čestitamo Anji, Franji, Zdeslavu, Renatu i njihovoj mentorici, profesorici Dekanić, na izuzetnom uspjehu koji je ujedno i veliki uspjeh naše škole!