Drage učenice i učenici, poštovani roditelji, prijatelji OŠ Voltino!

Danas, 13.svibnja 2022. naša škola slavi svoj 58. rođendan.

Danas je naš dan i koristimo priliku da uputimo najiskrenije čestitke za Dan škole svim vama - učenicama i učenicima, svim učiteljicama i učiteljima, djelatnicima Škole s velikim željama da nastavimo i dalje nizati odlične rezultate i uspjehe, ostvariti naše ciljeve vodeći se našom vizijom i misijom, s najboljim interesom za naše učenice i učenike.

Naših 516 učenika okupilo se na školskom igralištu da proslavi rođendan uz kulturno umjetnički program, likovnu izložbu radova učenika od 1. do 8. razreda, izložbu slikovnica 6. razreda – Srednjovjekovni Zagreb, izložbu radova e Twining projekta U svijetu likovnih umjetnika, izložba Abeceda afričkih životinja uz projekt Škole za Afriku, sportski kutak – košarka i badminton te izložbeni i prodajni kutak naše školske Zadruge.

Bez obzira kako smo započeli našu školsku godinu uz mjere… naša škola je zasjala u novom ruhu iznutra (ormarići, uređene učionice…).

Završetak smo dočekali tako što smo realizirali posjete i kazalištima, muzejima, bili na završnom školskom izletu… ostvarili brojna priznanja na županijskim i državnim natjecanjima u znanju, a nadamo se da ćemo iduće školske godine i u sportu da će naše sportske dvorane biti otvorene za svakodnevno korištenje s obzirom da smo zbog potresa već duže od godinu dana bez njih.

Svi mi učitelji i djelatnici škole vrlo smo ponosni na naše učenike i na njihova postignuća vezana kako u redovnoj nastavi, tako i u izbornoj nastavi, izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima.

Hvala svima koji ste nam podrška, koji pomažete cijele školske godine i veselimo se svakom novom izazovu.
Hvala Vam!

Sretan Ti rođendan OŠ Voltino!
Djelatnici OŠ Voltino

Pogledajte također i prigodni video posvećen proslavi 58 godišna naše škole na sljedećoj poveznici