Školski sportski savez grada Zagreba organizirao je 8. listopada, županijsko natjecanje osnovnih škola iz Atletike za učenike 7.ih i 8.ih razreda. Natjecanje je počelo u 15 sati sa disciplinom skok u vis.
U 15,30 istovremeno je započelo natjecanje u skoku u dalj, na kojem su nastupili naši učenici Marko Tomić i Marko Špoljar. U disciplini trčanje na 100 m, nastupili su učenici Patrik Gašpar i Grga Jurić. U disciplini bacanje kugle nastupio je učenik Martin Barić. U disciplini bacanje vortexa nastupili su učenici Petar Budimir i Marko Vukelić. U utrci na 300 metara nastupio je učenik Mislav Kopajtić.
Nakon trčanja na 300 m., održano je trčanje na 600 m na kojem je nastupio učenik Niko Crnarić. U štafeti 4x100 m nastupili su učenici Marko Tomić, Matej Čimić, Marko Vukelić i Špoljar. U disciplini skok u vis nastupili su učenici Marko Škrinjar i Matej Čimić.

Čestitamo našim natjecateljima!