GRAD ZAGREB
KLASA: 110-02/20-01/13
URBROJ: 251-197-20-7
Zagreb, 22.10.2020.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata u svezi natječaja za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelja informatike, rad na neodređeno, puno radno vrijeme (40 sati tjedno) objavljenog dana 8.10.2020. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Voltino objavljuje

POZIV NA RAZGOVOR/INTERVJU

Intervju će se održati dana 28.10.2020. godine, s početkom u 17,15 sati, u Osnovnoj školi Voltino, Zagreb, Vinkovačka 1, u učionici br. 13.

Na intervju se pozivaju sljedeći kandidati

Redni broj Podnositelj prijave Vrijeme dolaska na razgovor
1 1va138 17,15 sati
2 BeTo.uciteljica 17,30 sati

Kandidat koji ne pristupi razgovoru s Povjerenstvom u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak razgovora ne smatra se kandidatom natječaja.

Kandidati su dužni na vrednovanju imati odgovarajuću identifikacijsku ispravu (važeću osobnu iskaznicu , putovnicu ili vozačku dozvolu) na temelju koje se utvrđuje identitet kandidata prije vrednovanja.
Povjerenstvo u razgovoru s kandidatom utvrđuje znanja, sposobnosti i vještine, interese, motivaciju kandidata za rad u Školi te predstavljanje, samopouzdanje i nastup.

Kandidatima koji pristupe intervjuu osigurava se jednako vrijeme (15 minuta).

Svaki član Povjerenstva za svakog kandidata vrednuje rezultat razgovora (intervjua) bodovima od 1 do 5 bodova, prema vlastitoj procjeni.

Smatra se da je kandidat zadovoljio na razgovoru (intervjuu) ako je ostvario najmanje 50% bodova od ukupnog broja bodova svih članova Povjerenstva. Maksimalan broj bodova koje kandidat može ostvariti na razgovoru (intervjuu) s Povjerenstvom je 120.

Ravnatelj zadržava pravo sudjelovanja na intervjuima.

Nakon provedenog razgovora (intervjua) Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata prema ukupnom broju bodova ostvarenih na testiranju i razgovoru (intervjuu).

Zbog provođenja epidemioloških mjera mole se kandidati da:

• ne ulaze u školu sami, već da čekaju ispred Škole kada će član povjerenstva doći po njih;
  • nose zaštitnu masku;
  • prilikom ulaska u Školu kandidatu će se mjeriti temperatura i dezinficirati ruke.

Povjerenstvo za vrednovanje

Objavljeno na web stranici Škole 22.10.2020. godine.