GRAD ZAGREB
Zagreb, Vinkovačka 1
Zagreb, 15.10.2010. godine

POZIV NA TESTIRANJE

TESTIRANJE KANDIDATA u postupku natječaja za radno mjesto učitelja razredne nastave na određeno puno radno vrijeme, zamjena, koji je objavljen dana 1.10.2020. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Voltino održat će dana 22.10. 2020. godine (četvrtak) s početkom u 17,00 sati, u Osnovnoj školi Voltino, Zagreb, Vinkovačka 1

Na testiranje se pozivaju slijedeći kandidati (Imenom i prezimenom ili zaporkom):

1. Učiteljica MB u 17 sati
  2. ADRIANA ŠABAN u 17 sati
  3. MAJA BANDALO u 17,30 sati
  4. MATEJA BERTOVIĆ u 17,30 sati
  5. NIKOLINA MIJIĆ u 18 sati
  6. 1722 u 18 sati
  7. LORENA LACKOVIĆu 18,30 sati

Pri dolasku, svaki kandidat dužan je pokazati valjanu ispravu za utvrđivanje identiteta zaduženoj osobi koja će ga uvesti u prostorije škole.

Kandidat koji ne pristupi vrednovanju ili ne dođe u točno naznačeno vrijeme smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj te se ne smatra kandidatom.
Sadržaj testiranja objavljen je istovremeno sa objavom natječaja na mrežnoj stranici Škole i uključuje:

1. Statut Osnovne škole Voltino
  2. Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoških mjera (Narodne novine, broj 94/2015. i 3/2017.)
  3. Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine br. 112/2010, 82/2019)
  4. Pravilnik o tjednim i radnim obvezama učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi (Narodne novine br. 34/2014, 40/2014-ispr; 103/2014)
  5. Pravilnik o polaganju stručnog ispita učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu i nastavnika u srednjem školstvu (Narodne novine br. 88/2003)

Vrednovanje se provodi usmenim ispitom (intervju) koji se sastoji od 5 pitanja. Vrijeme razgovora sa svakim kandidatom je 15 minuta. Svaki član Povjerenstva za svakog kandidata vrednuje rezultat intervjua bodovima od 1 do 5 bodova, prema vlastitoj procjeni.

Smatra se da je kandidat zadovoljio na razgovoru (intervjuu) ako je ostvario najmanje 50% bodova od ukupnog broja bodova (120) svih članova Povjerenstva.

Ravnatelj zadržava pravo sudjelovanja na intervjuima.

Nakon obavljenog vrednovanja Povjerenstvo utvrđuje rezultat za svakog kandidata koji je pristupio vrednovanju.

Zbog provođenja epidemioloških mjera mole se kandidati da:

• ne ulaze u školu sami, već da čekaju ispred Škole kada će član povjerenstva doći po njih;
  • nose zaštitnu masku;
  • prilikom ulaska u Školu kandidatu će se mjeriti temperatura i dezinficirati ruke.

Povjerenstvo za vrednovanje

Objavljeno na web stranici Škole 15.10.2020. godine.