GRAD ZAGREB
KLASA: 110-02/21-01/38
Ur.broj: 251-197-21-10
Zagreb, 4.11.2021.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata u svezi natječaja za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelja produženog boravka rad na neodređeno, puno radno vrijeme objavljuje) objavljenog dana 8.10.2021. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Voltino objavljuje

POZIV NA RAZGOVOR/INTERVJU

Intervju će se održati dana petak 5. 11. 2021. godine, u Osnovnoj školi Voltino, Zagreb, Vinkovačka 1 (prizemlje zgrade).

Na intervju se pozivaju sljedeći kandidati

Rd.br. Prezime i ime kandidata/ lozinka Broj bodova i postotak Vrijeme razgovora/ sat
1 VOLTINO1 33 (94,3%) 14,00 sati
2 Šandor Magdalena 35 (100%) 14,15 sati

Kandidat koji ne pristupi razgovoru s Povjerenstvom u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak razgovora ne smatra se kandidatom natječaja.

Sadržaj vrednovanja objavljen je istovremeno sa objavom natječaja na mrežnoj stranici Škole

Kandidati su dužni na vrednovanju imati odgovarajuću identifikacijsku ispravu (važeću osobnu iskaznicu , putovnicu ili vozačku dozvolu) na temelju koje se utvrđuje identitet kandidata prije vrednovanja.
Povjerenstvo u razgovoru s kandidatom utvrđuje znanja, sposobnosti i vještine, interese, motivaciju kandidata za rad u Školi te predstavljanje, samopouzdanje i nastup.

Kandidatima koji pristupe intervjuu osigurava se jednako vrijeme (15 minuta).

Svaki član Povjerenstva za svakog kandidata vrednuje rezultat razgovora (intervjua) bodovima od 1 do 5 bodova, prema vlastitoj procjeni. Maksimalan broj bodova koje kandidat može ostvariti na razgovoru (intervjuu) s Povjerenstvom je 120.

Smatra se da je kandidat zadovoljio na razgovoru (intervjuu) ako je ostvario najmanje 50% bodova od ukupnog broja bodova svih članova Povjerenstva.

Ravnatelj zadržava pravo sudjelovanja na intervjuima.

Nakon provedenog razgovora (intervjua) Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata prema ukupnom broju bodova ostvarenih na testiranju i razgovoru (intervjuu).

Zbog provođenja epidemioloških mjera mole se kandidati da:

• ne ulaze u školu sami, već da čekaju ispred Škole kada će član povjerenstva doći po njih;
  • nose zaštitnu masku;
  • prilikom ulaska u Školu kandidatu će se mjeriti temperatura i dezinficirati ruke.

Povjerenstvo za vrednovanje

Objavljeno na web stranici Škole 4.11.2021. godine.