GRAD ZAGREB
Zagreb, Vinkovačka 1
Zagreb, 26.10.2021.

POZIV NA TESTIRANJE

TESTIRANJE KANDIDATA u postupku natječaja za učitelja razredne nastave u produženom boravku na neodređeno i puno radno vrijeme, 1 izvršitelj, koji je objavljen dana 8.10.2021. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje te mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Voltino održat će dana 4.11.2021. godine (četvrtak) s početkom u 17,00 sati, u Osnovnoj školi Voltino, Zagreb, Vinkovačka 1, u učionici br. 4 (prizemlje zgrade)

• 17 sati - Dolazak i utvrđivanje identiteta i popisa kanidata/kinja
  • 17,15 sati - Pisana provjera (testiranje).

Na testiranje se pozivaju slijedeći kandidati (Imenom i prezimenom ili zaporkom):

1. PUŠKAR M.
  2. HORVATOVIĆ V.
  3. ŠANDOR M.
  4. BLAJIĆ M.
  5. EMM E.
  6. LODOLI L.
  7. TURČIN I.
  8. MARTUCCI I.
  9. SOKOLOVIĆ D.
  10. DODIG J.
  11. DUMANČIĆ M.
  12. BANDALO M.
  13. HAČIĆ E.

Pri dolasku, svaki kandidat dužan je pokazati valjanu ispravu za utvrđivanje identiteta zaduženoj osobi koja će ga uvesti u prostorije škole.

Kandidat koji ne pristupi vrednovanju ili ne dođe u točno naznačeno vrijeme smatrat će se da je povukao prijavu na natječaj te se ne smatra kandidatom.
Sadržaj testiranja objavljen je istovremeno sa objavom natječaja na mrežnoj stranici Škole i uključuje:

1. Statut Osnovne škole Voltino
  2. Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoških mjera (Narodne novine, broj 94/2015. i 3/2017.)
  3. Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine br. 112/2010, 82/2019)
  4. Pravilnik o organizaciji i provedbi produženog boravka u osnovnoj školi (Narodne novine br. 62/2019.)
  5. Pravilnik o polaganju stručnog ispita učitelja i sturčnih suradnika u osnovnom školstvu i nastavnika u srednjem školstvu (Narodne novine br. 88/2003)

Test sadrži 15 pitanja. Maksimalan broj bodova koje kandidat može postići na testu je 35. Uz svako pitanje iskazan je broj bodova kojim se vrednuje ispravan rezultat.

Predviđeno vrijeme testiranje je 45 minuta. Test se piše isključivo kemijskom olovkom.
Nakon utvrđivanja identiteta kandidata Povjerenstvo će dati usmene upute i podijeliti testove kandidatima.

Po zaprimanju testa kandidat je dužan upisati ime i prezime i/ili lozinku u za to označeno mjesto na testu.
Za vrijeme testiranja nije dopušteno:

• koristiti se bilo kakvom literaturom odnosno bilješkama,
  • koristiti mobitel ili druga komunikacijska sredstva,
  • napuštati prostoriju u kojoj se testiranje odvija bez odobrenja osobe koja provodi testiranje i
  • razgovarati sa s ostalim kandidatima, niti na drugi način remetiti koncentraciju kandidata
  • Nakon obavljenog testiranja Povjerenstvo utvrđuje rezultat testiranja za svakog kandidata koji je pristupio testiranju. Na razgovor s Povjerenstvom pozivaju se kandidati koji su ostvarili najmanje 50% bodova od ukupnog mogućeg broja bodova na pismenom testiranju odnosno kandidati koji su ostvarili 17 najmanje bodova.

Ukoliko kandidat zadovolji na pisanom testiranju poziva se na razgovor (intervju) s Povjerenstvom.

Rezultat testiranja i poziv kandidatima na razgovor (intervju) Povjerenstvo će objaviti na mrežnoj stranici Osnovne škole Voltino.

Zbog provođenja epidemioloških mjera mole se kandidati da:

• ne ulaze u školu sami, već da čekaju ispred Škole kada će član povjerenstva doći po njih;
    • nose zaštitnu masku;
    • prilikom ulaska u Školu kandidatu će se mjeriti temperatura i dezinficirati ruke.

Povjerenstvo za vrednovanje

Objavljeno na web stranici Škole 27.10.2021. godine.