GRAD ZAGREB
Zagreb, Vinkovačka 1
28.11.2022.

POZIV NA RAZGOVOR (INTERVJU)

Razgovor (intervju) s kandidatima u postupku natječaja za učitelja razredne nastave, rad na određeno, puno radno, 40 sati tjedno, 1 izvršitelj/ica, zamjena za radnicu za vrijeme rodiljnog i roditeljskog dopusta koji je objavljen dana 14.11.2022. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Voltino održat će se dana 7.12.2022. godine (srijeda), s početkom u 17:00 sati, u Osnovnoj školi Voltino, Zagreb, Vinkovačka 1, u učionici br. 6 (prizemlje zgrade)

Povjerenstvo objavljuje poziv na razgovor (intervju) za sljedeće kandidate:

Redni broj Lozinka podnositelja prijave Vrijeme razgovora
1 Maša V. 17:00 sati
2 Tanija L. 17:10 sati
3 Nikolina T. 17:20 sati

Kandidat koji ne pristupi razgovoru s Povjerenstvom u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak razgovora ne smatra se kandidatom natječaja.

Nakon utvrđivanja identiteta kandidata, Povjerenstvo u razgovoru s kandidatom utvrđuje znanja, sposobnosti i vještine, interese, motivaciju kandidata za rad u Školi, predstavljanje, samopouzdanje i nastup.
Vrijeme razgovora sa svakim kandidatom je 10 minuta. Svaki član Povjerenstva za svakog kandidata vrednuje rezultat intervjua bodovima od 1 do 5 bodova, prema vlastitoj procjeni.
Smatra se da je kandidat zadovoljio na razgovoru (intervjuu) ako je ostvario najmanje 50% bodova od ukupnog broja bodova svih članova Povjerenstva. Maksimalan broj bodova koje kandidat može ostvariti na razgovoru (intervjuu) s Povjerenstvom je 120.
Ravnatelj zadržava pravo sudjelovanja na intervjuima.

Nakon provedenog razgovora (intervjua) Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata prema ukupnom broju bodova ostvarenih na testiranju i razgovoru (intervjuu).

Poziv na razgovor objavljen je dana 28.11.2022. na mrežnoj stranici Osnovne škole Voltino.

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA