Događanja u školi...

i izvan nje

detaljnije
"Ljubav je ljudima dom"

S ovom porukom učenici i učitelji OŠ Voltino, te članovi KUD-a razveselili su roditelje, učenike i prijatelje naše škole i uveli sve u blagdansko raspoloženje.

Erasmusova blagdanska čestitka

U suradnji s sjajnim učiteljima i djecom s različitih razina obrazovanja diljem Europenastao je ovogodišnji blagdanski pozdrav.

Večer i jutro matematike

Večer matematike održali su učenice i učenici 6. i 8. razreda, dok su učenice i učenici 4.b i 4. c dak kasnije se družili uz Male matematičke susrete.

Školski medni dan

Školski medni dan organiziran je i ove školske godine u prvim razredima osnovnih škola u Republici Hrvatskoj, pa tako i u našoj školi, povodom obilježavanja Sv. Ambrozija, zaštitnika pčela i pčelara.

Dan Erasmusa

Povodom obilježavanja Dana Erasmusa u našoj školi, 11.10. 2019. od 18 do 19 sati održana je radionica: ERASMUS+ SPAJA IDEJE I LJUDE / ERASMUS+ BRINGS TOGETHER IDEAS AND PEOPLE

Partnerska škola ViP

Kaufland Hrvatska k.d. potvrdio je našu školu kao partnersku školu ViP za školsku godinu 2019./2020.