Poštovani roditelji i dragi učenici,

donosimo vam obavijest Gradskog ureda za obrazovanje Grada Zagreba o organizaciji odgojno - obrazovnog rada u osnovnim i srednjim školama Grada Zagreba od ponedjeljka, 8. studenog 2021.

Slijedom Zaključka Stožera civilne zaštite Grada Zagreba, nastava u osnovnim i srednjim školama Grada Zagreba odvijat će se po modelu A, odnosno uživo.

Dopis Gradskog ureda možete pogledati na ovoj poveznici Organizacija odgojno obrazovnog rada od 8. studenog 2021..

Dopuna Uputa za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-a 19 u predškolskim i školskim ustanovama za šk. god. 2021./'22.

Na poveznici lijevo od ovoga teksta, možete pročitati dopunu Uputa za sprječavanje epidemije Covid - 19 vezano uz rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2021./2022., koje su donijeli Hrvatski zavod za javno zdravstvo i Ministarstvo znanosti i obrazovanja.
Dopuna uputa objavljena je 05.11.2021., te su moguće daljnje prilagodbe, ovisno o aktualnoj epidemiološkoj situaciji.
Molimo vas da ih proučite prije povratka u školu 08. studenoga.

S osobitim poštovanjem,
Ksenija Gluhak, ravnateljica