GRAD ZAGREB
KLASA: 110-02/19-01/10
URBROJ: 251-197-19-
Zagreb, 28.10.2019.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata natječaja objavljenog dana 7.10. 2019. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Voltino, za radno mjesto učitelja razredne nastave, na određeno puno radno vrijeme, objavljuje

POZIV NA RAZGOVOR/INTERVJU

Razgovor (intervju) kandidata s Povjerenstvom održat će dana 30.10.2019. godine, s početkom u 17,00 sati, u Osnovnoj školi Voltino, u učionici br. 11 (prizemlje zgrade).

Nakon provedenog testiranja kandidata Povjerenstvo objavljuje prema ostvarenom ukupnom broju bodova iz pisanog testa slijedeću

rang listu

Redni broj Lozinka podnositelja prijave Ukupan broj bodova i % Zadovoljio/ Nije zadovoljio
1 MISMOZA5 30/30 – 100% Zadovoljila
2 511995 22/30 - 73,33% Zadovoljila

Ako kandidatkinja koji ne pristupi razgovoru s Povjerenstvom u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak razgovora, ne smatra se kandidatom/kinjom natječaja.

Nakon utvrđivanja identiteta kandidata, Povjerenstvo u razgovoru s kandidatom utvrđuje znanja, sposobnosti i vještine, interese, motivaciju kandidata za rad u Školi, predstavljanje, samopouzdanje i nastup.
Vrijeme razgovora sa svakim kandidatom je 10 minuta. Svaki član Povjerenstva za svakog kandidata vrednuje rezultat intervjua bodovima od 1 do 5 bodova, prema vlastitoj procjeni.
Smatra se da je kandidat zadovoljio na razgovoru (intervjuu) ako je ostvario najmanje 50% bodova od ukupnog broja bodova svih članova Povjerenstva.
Ravnatelj zadržava pravo sudjelovanja na intervjuima.

Nakon provedenog razgovora (intervjua) Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata prema ukupnom broju bodova ostvarenih na testiranju i intervjuu.

Poziv na razgovor objavljen je dana 28.10. 2019. na mrežnoj stranici Osnovne škole Voltino.

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA