GRAD ZAGREB
KLASA: 110-02/20-01/15
URBROJ: 251-197-20-
Zagreb, 13.11.2020.

Povjerenstvo za vrednovanje kandidata za natječaj objavljen dana 27.10.2020. na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavod za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Osnovne škole Voltino, za radno mjesto stručnog suradnika pedagoga - pripravnika, neodređeno/određeno, puno - nepuno radno vrijeme (40 sati) objavljuje

POZIV NA RAZGOVOR/INTERVJU

Razgovor (intervju) održat će u petak, 20. studenog 2020. godine u Osnovnoj školi Voltino, Zagreb, Vinkovačka 1, (prizemlje zgrade, učionica 4, sjeverni ulaz)

Na razgovor se pozivaju sljedeći kandidati:

Redni broj Ime i preime kandidata/Lozinka Vrijeme razgovora
1 Anja Toplek 13.00 sati
2 Tomislav Zec 13.00 sati
3 Djetelina 13.30 sati
4 Ana Papić 13.30 sati
5 PedagogZG 14.00 sati
6 Klara Vidaković Ostrugač 14.00 sati
7 Danijela Priselac 14.00 sati
8 T06L02 14.30 sati
9 Košuta 14.45 sati

Ako kandidat/kinja koji ne pristupi razgovoru s Povjerenstvom u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak razgovora, ne smatra se kandidatom/kinjom natječaja.

Nakon utvrđivanja identiteta kandidata, Povjerenstvo u razgovoru s kandidatom utvrđuje znanja, sposobnosti i vještine, interese, motivaciju kandidata za rad u Školi, predstavljanje, samopouzdanje i nastup.
Vrijeme razgovora sa svakim kandidatom je 10 minuta. Svaki član Povjerenstva za svakog kandidata vrednuje rezultat intervjua bodovima od 1 do 5 bodova, prema vlastitoj procjeni.
Smatra se da je kandidat zadovoljio na razgovoru (intervjuu) ako je ostvario najmanje 50% bodova od ukupnog broja bodova svih članova Povjerenstva. Maksimalan broj bodova koje kandidat može ostvariti na razgovoru (intervjuu) s Povjerenstvom je 120.
Ravnatelj zadržava pravo sudjelovanja na intervjuima.

Nakon provedenog razgovora (intervjua) Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata prema ukupnom broju bodova ostvarenih na testiranju i intervjuu.

Zbog provođenja epidemioloških mjera mole se kandidati da:

• ne ulaze u školu sami, već da čekaju ispred Škole kada će član povjerenstva doći po njih;
  • nose zaštitnu masku;
  • prilikom ulaska u Školu kandidatu će se mjeriti temperatura i dezinficirati ruke.

Poziv na razgovor objavljen je dana 13.11.2020. na mrežnoj stranici Osnovne škole Voltino.

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA