Drage učenice i učenici, poštovani roditelji,

završila nam je još jedna školska godina u okolnostima na koje nismo navikli i s kojima smo se svi zajedno odlično nosili. Bilo je tu uspona i padova, nenamjernih pogrešaka, ali i odličnih uspjeha svih naših učenika kako na kraju školske godine tako i na natjecateljskom planu.

Sudjelovali smo na županijskim natjecanjima iz hrvatskog jezika, matematike, informatike, geografije, povijesti, smotri građanskog odgoja i obrazovanja te postigli odlične rezultate na državnim natjecanjima iz informatike, povijesti, matematike i smotri građanskog odgoja i obrazovanja.

Školska zadruga je također sudjelovala na županijskoj smotri i priprema se u 10. mjesecu na državnu smotru zadrugara.

Čestitke svim učenicima i njihovim mentorima te se radujemo budućim uspjesima.

Ljeto je pred nama i vrijeme učeničkih ljetnih praznika, vaših i naših godišnjih odmora. Zahvaljujemo vam na podršci, nesebičnoj pomoći u različitim situacijama, suradnji i uspješnom završetku neobične školske godine u mislima da ćemo ujesen krenuti u boljim okolnostima.

Svim učenicima osmih razreda želimo siguran i jednostavan upis u željene škole, a svima ostalima ugodan, bezbrižan i miran odmor.

Ravnateljica i djelatnici OŠ Voltino