eTwinning u OŠ Voltino

Desetljeće rada iza nas

Već gotovo desetljeće naša škola aktivno sudjeluje u provođenju eTwinning projekata. Naši učenici i učiteljice priključili su se nizu etwinning projekata za što su svake godine nagrađivani oznakama kvalitete, kako europskim tako i nacionalnim.

U 2020./2021. i 2021./2022. školskoj godini nagrađeni su za eTwinning projekte: 18. županijska smotra učeničkih zadruga grada Zagreba, U svijetu likovnih umjetnika 3, U svijetu likovnih umjetnika 4, Škola je škola, a boravak je baš fora, Škola je škola, a boravak je baš fora 2 i fake projekt – medijska pismenost i dezinformacije u eTwinningu.

Projekte su provodili učenici naše Učeničke zadruge Voltino s učiteljicama Anamarijom Čorko i Ivanom Matešić, boravkaši 3.bc učiteljice Nevenke Dimač i 3.c učiteljice Magdalene Šandor, kao i 1.a učiteljica Ivane i Nevenke. Nizom aktivnosti učenici su uživali u provođenju projekata.

Svoje projekte predstavili su na zadružnoj smotri i na izložbi u suradnji s Knjižnicom Voltino. I u ovoj školskoj godini aktivno smo se uključili u nekoliko eTwinning projekata.

Mali i veliki eTwinneri OŠ Voltino