Škola Voltino za Madagaskar

I u ovoj školskoj godini 2019./2020. uključili uključili smo se u UNICEF-ov projekt Škole za Afriku. To je već jedanaesta godina našeg sudjelovanja u projektu. Tradicija humanosti u našoj se školi uspješno nastavlja i po tome smo prepoznatljivi. Kroz rad naše UZ Voltino, na satovima domaćinstva, razrednim projektima i razrednim kasicama prikupili smo iznos od 1 389,50 kn za pomoć djeci u Africi.

Učenice šestih razreda: Ana Lovrić, Lara Damjanović, Jana Merkaš i Gloria Štula održale su predavanje učenicima nižih razreda naše škole o Madagaskaru, zemlji za koju smo ove godine sakupljali sredstva. Učenici su puno toga naučili i rado sudjelovali u ovom humanom projektu. Više o Madagaskaru i projektu možete vidjeti kroz prezentaciju koju su održale naše učenice.

Nadamo se da ćete nam se i sljedeće godine pridružiti i podržati nas u ovom projektu.

Hvala svima koji su nas podržali i pomogli nam u realizaciji projekta i pomoći školovanju djece u Africi.
Voditeljice projekta: Eleonora, Nevenka i Maja