Page 28 - Ljetopis UZ 2021-2022
P. 28

 Prikupljanje i razvrstavanje radioničkog materijala za radionice
                                                            recikliranja (zadružne sekcije)

 Radovi u školskom voćnjaku (jesen, proljeće)
                                                            - čišćenje i uređivanje voćnjaka - Udruga "Agroeduka„

- orezivanje kupina

 Radovi u školskom vrteku (jesen, proljeće)
               Ekološko                                    Uređivanje eko vrta 1 i eko vrta 2 (proljeće)

djelovanje                                    Proljetno buđenje školskih vrtova – istraživački rad učenika

zadruge                                   Zeleni dani u OŠ Voltino – travanj 2022.
                                                            Sat razrednika za „Zeleni okoliš škole“:
                                                            akcije čišćenja i uređivanja školskog okoliša

 Projekt Zagrebačkog holdinga i Čistoće
                                                            „Odvajamo otpad, usvajamo navike”

 Projekt „Junaci prirode” – Dječji kreativni centar DOKKICA

(ožujak 2022.) http://www.junaci-prirode.com/