O provedbi projekta

Učitelji OŠ Voltino - nositelji projekta će kroz školske godine 2018./2019. te 2019./2020. ostvarivati mobilnosti u državama članicama EU gdje će pohađati strukturirane tečajeve kako bi unaprijedili svoje digitalne, interkulturne i jezične kompetencije.

Taj vrijedan školski projektni tim čine:
» Iva Juršić Uravić, učiteljica prirode, biologije i kemije
» Gordana Barišić Lazar, učiteljica engleskog i njemačkog jezika
» Gordana Gojmerac Dekanić, učiteljica matematike
» Tihomir Drugčević, vjeroučitelj
» Nevenka Dimač, učiteljica razredne nastave u produženom
boravku
» Snježana Crneković, učiteljica razredne nastave

Tehničku podršku projektu pružat će Saša Pupovac, učitelj informatike, dok će o estetskom uređenju brinuti Nedjeljka Golubić, učiteljica likovne kulture. U provedbi projekta sudjeluju također tajnica, računovotkinja i ravnateljica škole.

Projekt je osmišljen tako da učitelji-nositelji nakon provedenih mobilnosti sve stečene i unaprijeđene kompetencije prenesu ostalim učiteljima, djelatnicima škole, učenicima, roditeljima i široj zajednici te na taj način doprinesu podizanju razine obrazovnih mogućnosti kao i razvijanju svijesti o potrebi i važnosti cjeloživotnog učenja.

Predviđen je niz aktivnosti kroz koje će se projekt ostvarivati:
» izvannastavne aktivnosti za učenike
» radionice i predavanja za učitelje,roditelje i širu zainteresiranu javnost
» uvođenje novih metoda rada u nastavi
» upoznavanje s aktualnim mogućnostima korištenja digitalne tehnologije u nastavi
» izrada brošure o projektu
» izložba učeničkih radova
» organizacija "Otvorenog tjedna"

Informacije o provedbi projekta bit će redovito oglašene na mrežnoj stranici škole.
Prva aktivnost na koju Vas s veseljem pozivam održat će se 12.10.2018. kad ćemo otvaranjem projektnog panoa uz prigodnu izložbu učeničkih radova obilježiti ERASMUS DAN.
Pozivam Vas da zajedno s nama budete mali ali važan dio velike europske obitelji!!!!

Ravnateljica škole Jasna Horvat, prof.