Mathematik mal auf Deutsch

"Računamo na njemačkom jeziku" - radionica sa učenicima petog "a" razreda kojima je prvi strani jezik njemački.

Projekt mjeseca sporta

Organiziran je tijekom mjeseca svibnja 2021. Finalni dan 10. lipnja je bio Dan sporta.

57. godina naše škole

Drage učenice i učenici, poštovani roditelji i prijatelji škole, naša škola slavi svoj 57. rođendan!

Dizajner poštanske marke

Tko je dizajner poštanske marke i kako je biti u "cipelama" dizajnera pokušali smo otkriti u 6. aktivnosti Filatelije u OŠ Voltino

Pozivnice budućim prvašićima

Učenici produženog boravka uz Dan otvorenih vrata OŠ Voltino budućim su prvašićima osmislili, ilustrirali i napisali pozivnicu u obliku dopisnice

Mala znakovna škola

Početkom školske godine 2020./2021. u suradnji s Centrom UP2DATE počela je nastava u našoj Maloj znakovnoj školi. Pogledaje film o tome.

Dani otvorenih vrata OŠ Voltino

Pogledaje film u povodu dana Otvorenih vrata naše škole

Humanitarna akcija

Humanitarna akcija "OŠ VOLTINO MISLI NA VAS", u prikupljanju školskog pribora za djecu Sisačko – moslavačke županije.

Uz 100. dan škole

već šestu godinu, u našoj školi obilježavamo 100. dan škole. Ove godine posvećen je učenicima Sisačko-moslavačke županije.

Uspjeh naših učenika

Učenici sadašnjeg 4.c razreda – M. Bockovac, M. Jerčinović, P. Kosir, S. Ribarević i N. Šiklić osvojili su 1. mjesto na na državnom natjecanju "Smotri iz područja Građanskog odgoja i obrazovanja i drugih međupredmetnih tema"

Od nas za vas - čestitka

Učenici i učiteljice produženog boravka rado se vraćaju zaboravljenoj tradiciji izrade i slanja prigodnih čestitki.

Razredni sandučići prijateljstva

U svakom razredu produženog boravka nalazi se razredni sandučić prijateljstva

Dabar - međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja

Učenici naše škole sudjelovali su na natjecanju Dabar 2020. Natjecanje se odvijalo od 9. studenoga do 13. studenoga na CARNetovom sustavu MOOC.

HEP-ove akcija Za naše male genijalce

Učenici OŠ Voltino javili su se na natječaj koji svake godine organizira HEP i danas smo primili obavijest kako je jedna od nagrađenih škola i naša škola.

Infokup 2020

Zbog pandemije uzokovane virusom Covid-19, sa zakašnjenjem je održano Državno natjecanje iz informatike, na kojem su naši učenici postigli iznimne rezultate

Svjetski dan razglednica i Međunarodni dan starijih osoba

Učenici i učiteljice produženog boravka od 1. do 3. razreda željeli su dva posebna datuma obilježiti na jedinstven način.

Radovi u školi

Za vrijeme ljetnih praznika u našoj školi su se obavljali intezivni građevinski radovi. Na južnoj strani škole postavljaju se novi garderobni ormarići, a i ulaz u školu je uljepšan.